Haber

İYİ Parti: Millet İttifakı 2 Mart’ta Adayını Belirleyecek

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Güçlü, Millet İttifakı’nın 2 Mart’ta yapacağı toplantıda cumhurbaşkanı adayını belirleyeceğini belirtti. Şiddetli, 2 Mart’ta yapılacak toplantı için UYGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in tam yetkili olduğunu kaydetti.

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Güçlü, parti genel merkezinde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve YETER Partisi Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşmeye ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kürşad Severli, “Dün gerçekleşen görüşme Millet İttifakı paydaşlarının zaman zaman gerçekleştirdiği dönemsel toplantılardan biridir. Yaklaşık 1,5 saatlik bir toplantı gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımızı ziyaretlerinin ardından tüm paydaşlar adım adım 2 Mart’taki toplantıya hazırlanıyor.”

Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde 2 Mart’ta yapılacak Millet İttifakı toplantısına ilişkin konuşan Zorlu, “2 Mart’ta Millet İttifakı 13’üncü başkanını belirleyecek. En kısa sürede bu iradeyi ortaya koyacağız ve milletimizle paylaşacağız.” bu irade yaygınlaşıyor” Ne istediğini ve ne beklediğini biliyoruz. Sayın Genel Başkanımız da bu sorumlulukla toplantılarını yapmaktadır.”

kayapinar-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu